מלון אל בנדר רוטנהRRRRR
הזמן עכשיו
מפה 

מלון אל בנדר רוטנה, הצמוד למלון הדירות ארג'אן אל בנדר רוטנה, מהווה ציון דרך חדש ומרשים בחוף הצפוני של תעלת דובאי - נתיב המים ההומה, שהורחב לאחרונה בהשקעה של מיליארדי דולרים במסגרת פרויקט תעלת המים של דובאי. המפרץ הוא העורק הזורם של העיר. זה המקום שבו מבנים מסורתיים מציגים את המורשת של דובאי, סמוך לארכיטקטורה מודרנית חדשה, כולל שני המלונות של רוטנה, אשר מסמנים יותר מכל את העתיד המרגש של המקום.


מלון אל בנדר רוטנה (Al Bandar Rotana) שוכן במיקום מעולה על שפת המים, על רחוב בניאס הסלול לאורך התעלה, במרחק של דקות ספורות בלבד משדה התעופה הבינלאומי של דובאי וממרכז הסחר העולמי של דובאי. המלון נגיש בקלות מהכביש, וכן מהכבישים D85 ו-D78, ממש מעל גשר אל מקטום ובסמוך לקניון דיירה סיטי סנטר. עבור אורחים המשתמשים במערכת ניווט GPS, נקודות הציון של המלון הן: קו אורך 55.319585, קו רוחב 25.259042.


המלון נמצא בסמוך למספר אטרקציות תיירותיות, לרבות שוק הזהב (Gold Souk) ומועדון היאכטות דובאי קריק (Dubai Creek Golf & Yacht Club). האורחים יכולים לצאת לשיט או לקפוץ על מונית מים מסורתית ("אברה") ולטייל מעבר לתעלה לאזור באסטאקיה, אתר מורשת ציורי המאופיין במבוך של בניינים וטחנות רוח מהמאה ה-19.

תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
הגדרות העוגיה
© זכויות יוצרים 2024 תאגיד ניהול מלנות רוטנדה PJSC
צור קשר
שפה
תַפרִיט
אתר זה משתמש בקבצי קוקיס על מנת לאפשר לנו לשפר את חוויית המשתמש ולשפר את האתר בהמשך השימוש באתר תביע את הסכמתך לשימוש שלנו בקבצי קוקיס
קרא את הצהרת מדיניות קבצי הקוקיס
קבל