סנטרו אל מנהאלRRR
מAED330ללילה
הזמן עכשיו
פגישות וכנסים 
ציוד אור קולי  
מפגשים ואירועים / מתקנ  

חדרי הישיבות, המתקנים והאביזרים במלון סנטרו אל מנהאל מיועדים להתאים לצרכי המנהלים המודרניים, מתוך דגש על טכנולוגיה חכמה המשולבת בחללי פגישות רשמיים ולא רשמיים, ליד מרכז הירידים של אבו דאבי.

החל משני חדרי הישיבות המאובזרים היטב שלנו עם אפשרויות הארגון המרובות ויכולת הכלה של עד 50 נציגים, ועד לאזורים מזדמנים למפגשים חברתיים אינטימיים כמו בבר סי.מונדו ולסעודות פרטיות ואירועי קייטרינג ונשפים קטנים במסעדת סי.טייסט. כל האפשרויות שיצרנו עבורכם נועדו להקל על משימתכם ליצור קשר עם עמיתים, לקוחות או חברים במגוון מקומות שיתאימו לאירוע.

לנוחיותכם, גישה לאינטרנט אלחוטי מהיר זמינה בחדרי האירוח ובכל האזורים הציבוריים.

שני חדרי הישיבות שלנו מצוידים בטכנולוגיה אור קולית מודרנית ובאפשרויות גמישות להגדלת או הקטנת האולמות, תוך עיצוב בפורמט תאטרון, כיתה, חדר ישיבות, ישיבות בצורת U, חדר אוכל וקבלת פנים עד קיבולת של עד 50 אורחים. יש לנו פתרונות שיתאימו לכל הצרכים העסקיים שלכם.

היתרונות שלנו: אור היום הטבעי, העיצוב העכשווי והציוד המקצועי נועדו לעודד אינטראקציה ותקשורת, להגביר את הפרודוקטיביות, ולהבטיח שהפגישה או האירוע העסקי שלכם ינחלו הצלחה מסחררת.

  חדר פגישות אזור(m2)
L x W x H
  Meeting Room A55m2
8 x 6 x 2 mts
40 50 20 20 20 30
  Meeting Room B55m2
8 x 6 x 2 mts
40 50 20 20 20 30
 המספרים לעיל מציינים את מספר הנפשות
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
הגדרות העוגיה
© זכויות יוצרים 2024 תאגיד ניהול מלנות רוטנדה PJSC
צור קשר
שפה
תַפרִיט
אתר זה משתמש בקבצי קוקיס על מנת לאפשר לנו לשפר את חוויית המשתמש ולשפר את האתר בהמשך השימוש באתר תביע את הסכמתך לשימוש שלנו בקבצי קוקיס
קרא את הצהרת מדיניות קבצי הקוקיס
קבל