כפר הנופש והספא פוג'אירה רוטנהRRRRR
מAED545ללילה
הזמן עכשיו
ספורט ופנאי 
בילוי ופנאי / זן ספא  
בילוי ופנאי / ילדים
בילוי ופנאי / ספורט  

האורחים הצעירים שלנו מוזמנים לשחק במשחקים התפתחותיים, לקחת חלק בפעילויות מהנות ולפגוש חברים חדשים מכל רחבי העולם במועדון הילדים פליפר'ס.

  • צוות מוסמך
  • תוכנית פעילות בפיקוח מלא
  • שני חדרים גדולים המוקדשים לחינוך ומשחק
  • פעילויות ערב מהנות, מדיסקוטקים ועד ערבי סרטים מצוירים
  • ניתן לארגן ימי הולדת ואירועים קבוצתיים

האורחים הצעירים שלנו מוזמנים לשחק במשחקים התפתחותיים, לקחת חלק בפעילויות מהנות ולפגוש חברים חדשים מכל רחבי העולם במועדון הילדים פליפר'ס.

תחת פיקוח קבוע של אנשי מקצוע מיומנים, יכולים הילדים לקחת חלק במגוון רחב של פעילויות בשני החדרים הגדולים של המועדון. אחד מהם מוקדש לעיסוקים יצירתיים כמו צביעה, קריאה, סיפורים או בניית בלוק לגו. השני ידוע כ"חדר הגרפיטי" שבו תמצאו מתקנים כמו כדורגל תינוקות, טרמפולינות, הוקי אוויר, פינת כדורסל וקיר גאווה המציג את יצירות האמנות של האורחים הקטנים שלנו.

הילדים יוכלו להשתחרר קצת בשעות הערב לפני השינה עם בידור שבועי לילדים, הכולל מיני דיסקו וסרטים בימי חמישי ושישי. אם אחד מילדיכם חוגג את יום הולדתו במהלך שהותכם, ההורים יכולים להזמין את צוות האנימציה של המועדון במחיר בר השגה. הצוות התוסס יארח מסיבה מיוחדת עם הופעות ופעילויות מהנות אחרות על פי בקשה.

מועדון הילדים פליפר'ס מיועד לילדים בגילאי 4 עד 12 (ילדים מתחת לגיל 4 אינם רשאים לגשת למועדון ללא מבוגר המלווה אותם) ופתוח מדי יום מ-12:00 עד 21:00. שירות שמרטפות מקצועי זמין, ומאפשר להורים ליהנות בזמן הזה מטיפול ספא מרגיע או מארוחת ערב רומנטית. האורחים מתבקשים להזמין שמרטפים 24 שעות מראש.

תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
הגדרות העוגיה
© זכויות יוצרים 2023 תאגיד ניהול מלנות רוטנדה PJSC
צור קשר
שפה
תַפרִיט
אתר זה משתמש בקבצי קוקיס על מנת לאפשר לנו לשפר את חוויית המשתמש ולשפר את האתר בהמשך השימוש באתר תביע את הסכמתך לשימוש שלנו בקבצי קוקיס
קרא את הצהרת מדיניות קבצי הקוקיס
קבל